Magiškos Kalėdos

Papuošta Kalėdų eglė, traškantis židinys kampe, viliojantis jaukiai įsitaisyti priešais stovinčiame krėsle, karštas vynas rankose ir vos už kelių žingsnių nuo viešbučio lango šurmuliuojanti kalėdinė mugė… Skamba kaip tobulos Kalėdos? Užmeskite akį į mūsų specialiuosius kalėdinius pasiūlymus.

Magiškos Kalėdos

Papuošta Kalėdų eglė, traškantis židinys kampe, viliojantis jaukiai įsitaisyti priešais stovinčiame krėsle, karštas vynas rankose ir vos už kelių žingsnių nuo viešbučio lango šurmuliuojanti kalėdinė mugė… Skamba kaip tobulos Kalėdos? Užmeskite akį į mūsų specialius kalėdinius pasiūlymus.

Įspūdinga Kalėdų eglė vestibiulyje

Nuo gruodžio 1 dienos, 2022

Viešbučio „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ Grand vestibiulyje galite pasigrožėti viena gražiausių kalėdinių eglių mieste, pasimėgauti karštais gėrimais ir ypatingais šventiniais desertais.

O pro langą stebėti kalėdinę mugę Katedros aikštėje ir grožėtis šventine sostinės egle, kuri jau ne vieną kartą pripažinta viena gražiausių pasaulyje.

Šventinis vakarėlis prabangioje aplinkoje

Lapkričio 20 d. iki Gruodžio 31 d., 2022

Ieškote vietos savo šventiniam vakarėliui su kolegomis ar draugais? Mūsų profesionali renginių komanda pasirūpins kiekviena renginio detale, o Jūs galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis šventiniu vakaru.

Kviečiame pasinaudoti mūsų išskirtiniais šventiniais pasiūlymais renginiams:

 • Kalėdinės dekoracijos renginio erdvėje (Kalėdinė eglė ir Manto Petruškevičiaus stalo dekoracijos)
 • Ypatingi šventiniai meniu, sukurti mūsų nuostabaus vyriausiojo šefo Viliaus Ručinsko
 • Šventės pradžia ir pasitikimo gėrimai mūsų didingai papuoštame vestibiulyje, kuriame nuo 14 iki 17 val. jaukią atmosferą kurs gyva fortepijono muzika
 • Kalėdiniu laikotarpiu siūlome pasimėgauti karštu vynu

Susisiekite: sales.vilnius@kempinski.com

Šventinis meniuŠventinis bufeto meniu

Šventiniai gėrimai

Gruodžio 1–31, 2022 | Dukes Gastrobar | Kokteiliai  nuo 16 Eur

Pasimėgaukite šventiniais gėrimais įsitaisę vestibiulio poilsio erdvėje greta papuoštos Kalėdų eglės – jaukioje ir ramioje aplinkoje arba Dukes Gastrobare su vaizdu į miesto Kalėdinę eglę!

 • Ancho Sour 16 eur
  Degtinės pagrindu ruošiamą kokteilį paryškina meksikietiškas Ancho čili pipirų likeris, kuris drauge su cinamono sirupu bei citrinų sultimis kuria ne tik šildančio, bet ir gaivaus gėrimo įspūdį, puikiai tiksiančio vakarienės pradžiai.
 • Sinful Coffee Break 18 eur
  Šis kokteilis tai klasikinio Espresso Martini variacija. Jo pagrindas – konjakas, o kavos likerį bei cukrų keičiame Giffard Toffee Caramel likeriu. Kad kokteilis išties taptų vertas nuodėmės, jį puošiame plakta grietinėle bei šokolado drožlėmis.
 • Avalanche Walker 16 eur
  Šis gaivus, lengvai dūmiškas kokteilis ruošiamas viskio pagrindu su imbierų limonadu įkvėps žiemiško senamiesčio tyrinėjimams.

Cheers!

Jauki popietė su pianino muzika!

Nuo lapkričio 23 iki Sausio 8 | The Grand Lobby | Nemokamai

Jauki popietė su pianino muzika! Nuostabios šventinės muzikos kvies pasiklausyti Ieva Dudaitė ir kiti muzikantai.

Ieva Dudaitė datos: 

 • Lapkričio: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30,
 • Gruodžio: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 22, 23, 26, 27, 31

Nuo 14 iki 17 val.

Koncertas nemokamas

Staliukai rezervuojami tik popiečio arbatėlės ritualui

*Gyvos muzikos pasirodymas nevyks gruodžio 24d.

Šventinis kalėdinis keksas

Nuo gruodžio 1 | Le Cafe | 450gr - 18 EUR.

Pasimėgaukite ypatingu kalėdiniu keksu su įvairiais džiovintais vaisiais. Jei ieškote išskirtinių lauktuvių ar skanėsto nusinešti į svečius, šis keksas papuoš kiekvieną stalą ir nudžiugins net išrankiausius gurmanus!

Kalėdiniai vėlyvieji prabangūs pusryčiai

Gruodžio 25–26, 2022 | 7:00-14:00, restorane „Telegrafas“ | Nuo 40 Eur

Palikite maisto ruošimo rūpesčius mums, susitikite su visa šeima ir atvykite į restoraną „Telegrafas“ pasimėgauti prabangiais vėlyvais Kalėdų pusryčiais!
Didelis asortimentas su visų laikų mėgstamiausiais pusryčių valgiais, gardūs karšti patiekalai, prabangūs ikrai, itin gausus desertų ir saldumynų pasirinkimas, šampanas, putojantis vynas, geriausia arbata ir kava, gaivieji gėrimai ir šventinė nuotaika!

40 eurų – vėlyvi Kalėdų pusryčiai be šampano (putojantis vynas įskaičiuotas)
60 eurų – vėlyvi Kalėdų pusryčiai su šampanu

REZERVUOKITE STALIUKĄ

Naujųjų Metų Šventė

Nakties danguje įsižiebiant žibantiems fejerverkams ir šventiškam jauduliui sklandant ore, Naujųjų metų išvakarės neabejotinai yra viena įspūdingiausių naktų metuose. Švęskite Naujuosius 2023-uosius metus ir mėgaukitės šventine atmosfera viešbutyje „Grand Hotel Kempinski Vilnius“.

Naujųjų Metų Šventė

Nakties danguje įsižiebiant žibantiems fejerverkams ir šventiškam jauduliui sklandant ore, Naujųjų metų išvakarės neabejotinai yra viena įspūdingiausių naktų metuose. Švęskite Naujuosius 2021-uosius metus ir mėgaukitės šventine atmosfera viešbutyje „Grand Hotel Kempinski Vilnius“.

Prabangios Naujųjų išvakarės

Gruodžio 31 | 19:00, restorane Telegrafas | Nuo 400 Eur

Nakties danguje įsižiebiant fejerverkams ir šventiškam jauduliui sklandant ore, Naujųjų metų išvakarės neabejotinai yra viena įspūdingiausių naktų metuose. Švęskite Naujuosius 2023-uosius metus ir mėgaukitės šventine atmosfera viešbutyje atsinaujinusiame restorane „Telegrafas“!

Naujųjų metų pasitikimui mūsų vyriausias šefas sukūrė išskirtinį degustacinį meniu.  Pasikvieskite Jums brangius žmones, pajuskite šventinę nuotaiką bei mėgaukitės šia gurmaniška degustacine vakariene, jaukia aplinka, kvapą gniaužiančiais Vilniaus senamiesčio vaizdais ir nepriekaištingu „Kempinski“ aptarnavimu!

Aprangos kodas: Black Tie
Durys atidaromos: nuo 19 val. 00 min.
Vakarienės pradžia: 19 val. 30 min.

Programa: prabangi mūsų vyriausiojo šefo Viliaus Ručinsko pagaminta vakarienė, išskirtiniai kiekvienam patiekalui parinkti vynai, kuriuos parinks vienas geriausių someljė pasaulyje Martynas Pravilonis, jauki, maloni atmosfera ir nepriekaištingas „Kempinski“ aptarnavimas, gyvai atliekama džiazo muzika ir didingi vidurnakčio fejerverkai, šampanas, pats nuostabiausias vaizdas į Katedros aikštę ir, be abejo, linksmybės „Dukes Gastrobar“ su ypatingais kokteiliais!

Laukiami vyresni nei 12 metų vaikai, vakarienės kaina tokia pati kaip ir suaugusiems.

Dėl detalesnės informacijos ir bilietų susisiekite su mumis:

Tel. +3705 22 01160 | E. p. sales.vilnius@kempinski.com

Meniu

Tingūs Naujųjų Metų Pusryčiai

Sausio 1, 2023 | 8:00-15:00, Restorane Telegrafas | Nuo 40 Eur

Pradėkite Naujųjų metų rytą tinkamai su „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ ir pasilepinkite gardžiais karališkais švediško stalo tipo pusryčiais restorane „Telegrafas“! Mėgaukitės plačiu mūsų kulinarinių šedevrų asortimentu, šviežiais ikrais, visų laikų mėgstamiausiais patiekalais iš mūsų à la carte meniu, šampanu, kava, arbata ir dar daug kuo kitu!
40 eurai – tingūs pusryčiai be šampano (putojantis vynas įskaičiuotas)
60 eurai – tingūs pusryčiai su šampanu.

REZERVUOKITE STALIUKĄ

Visu Šventiniu Laikotarpiu

Kad padėtume Jums susiplanuoti atostogas ir kad šventinis laikotarpis Jums būtų dar ypatingesnis ir džiaugsmingesnis, mes paruošėme kelis viliojančius pasiūlymus. Peržiūrėkite toliau pateiktus mūsų pasiūlymus.

Visu Šventiniu Laikotarpiu

Kad padėtume Jums susiplanuoti atostogas ir kad šventinis laikotarpis Jums būtų dar ypatingesnis ir džiaugsmingesnis, mes paruošėme kelis viliojančius pasiūlymus. Peržiūrėkite toliau pateiktus mūsų pasiūlymus.

Dovanų Kuponai

Visi žinome, kad išrinkti tinkamą kalėdinę dovaną gali būti nelengva. Peržiūrėkite platų mūsų specialių dovanų kuponų asortimentą ir nustebinkite mylimą žmogų srūpestingai išrinkta prabangia dovana. Galite pasirinkti, suasmeninti ir iškart atspausdinti savo dovanų kuponą PDF formatu arba atsiimti viešbučio registratūroje supakuotą specialiame elegantiškame dovanų voke.

Įsigykite kuponą

Dovanų Kuponai

Visi žinome, kad išrinkti tinkamą kalėdinę dovaną gali būti nelengva. Peržiūrėkite platų mūsų specialiųjų dovanų kuponų asortimentą ir nustebinkite mylimą žmogų su didele atida išrinkta prabangia dovana. Galite pasirinkti, suasmeninti ir iškart atspausdinti savo dovanų kuponą PDF formatu arba atsiimti viešbučio registratūroje specialiame elegantiškame dovanų voke.

Įsigykite kuponą

Šventiniai Apsistojimo Pasiūlymai

Šventiniu laikotarpiu Vilnius yra stebuklinga vieta, kurią tikrai verta aplankyti. Ateikite į vieną iš daugybės šventinių koncertų, pasidarykite Instagram vertą nuotrauką su viena gražiausių kalėdinių eglių pasaulyje, pasimėgaukite stikline karšto vyno jaukioje kalėdinėje mugėje arba pasižiūrėkite unikalią 3D pasaką.
Pasidomėkite šventiniais apgyvendinimo pasiūlymais ir užsisakykite kambarį „Grand Hotel Kempinski Vilnius“, kuris yra pačiame visų šventinių renginių centre!

Kalėdinis Pasiūlymas

Šventiniai Apsistojimo Pasiūlymai

Šventiniu laikotarpiu Vilnius yra stebuklinga vieta, kurią tikrai verta aplankyti. Ateikite į vieną iš daugybės šventinių koncertų, pasidarykite Instagram vertą nuotrauką su viena gražiausių kalėdinių eglių pasaulyje, pasimėgaukite stikline karšto vyno jaukioje kalėdinėje mugėje arba pasižiūrėkite unikalią 3D pasaką.
Pasidomėkite šventiniais apgyvendinimo pasiūlymais ir užsisakykite kambarį „Grand Hotel Kempinski Vilnius“, kuris yra pačiame visų šventinių renginių centre!

Kalėdinis Pasiūlymas

Šventinė Popietės Arbatėlė

Ypatinga patirtis – šventinis popiečio arbatėlės ritualas Grand vestibiulyje prie kalėdinės eglės!

Viešbutis „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ suteikia unikalią galimybę svečiams pajausti, kaip laisvalaikį leido Anglijos aristokratai ir kviečia pasimėgauti tradicinės popiečio arbatos ritualu bei skaniausiais gardėsiais prabangiame viešbučio fojė.

Popietės arbata viešbutyje yra tiekiama kasdien nuo 14 iki 17 val.

 

Popiečio arbatos kaina – 35 Eur svečiui arba 45 Eur svečiui su taure šampano.

Popiečio arbatą rekomenduojame užsakyti iš anksto, susisiekus su mumis telefonu +370 522 01 600 arba e. paštu telegrafas.vilnius@kempinski.com

Meniu

Šventinis SPA

Ilgi ir darganoti žiemos vakarai yra geriausias laikas save palepinti.

 • Šventinė SPA patirtis ir nulaidos!
 • Galimybė naudotis saunomis, baseinu, sūkurine vonia ir sporto sale

Daugiau informacijos +370 52 211 90 arba elektroniniu paštu spareception.vilnius@kempinski.com

Rezervuoti procedūrą

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir vieni pirmųjų sužinokite apie mūsų naujausius pasiūlymus ir renginius pačiame viešbutyje bei aplink jį.